agent relatii clienti | bucharest

posted
contact
diana chilargi, randstad romania
job type
permanent

job details

posted
location
bucharest, bucuresti
sector
SSC
job type
permanent
reference number
425 / 143
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.
Randstad Romania angajeaza Agenti relatii clienti care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- abilitati excelente de comunicare
- orientare catre client;
- experienta de lucru in Excel, Word;
- atentie la detalii;
- abilitatea de a lucra corect si in termen;
- spirit de echipa, flexibilitate, adaptabilitate;
- experienta in alte roluri de Customer Service reprezinta un avantaj (minim 6 luni);
- dorinta de a evolua in cadrul companiei.

Job description

Responsabilitati:
- oferirea de suport clientilor de tip business ai unui lider de piata in industria de beneficii pentru angajati;
- preluarea apelurilor cu scopul de a oferi informatii despre produsele companiei;
- activitati de suport pentru echipa ce activeaza in departamentul de vanzari;
- solutionarea reclamatiilor telefonice/scrise venite din partea clientilor;
- la nevoie, se acorda suport pentru celelalte departamente ale companiei.

Offer

Pachet salarial:
- salariu net;
- al 13-lea salariu;
- tichete de masa in valoare de 15 lei;
- tichete cadou de sarbatori, zile de nastere si vacanta;
- abonament medical;
- 7 card;
- bonus de performanta.