stivuitorist (bolintin deal) | bolintin-deal

posted

job details

posted
location
bolintin-deal
sector
Blue Collar jobs
reference number
828 / 840
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Productie

Job description

Responsabilitati:

  • descarca produsele semifinite sau finite de la masinile de paletizare;
  • scoate din depozit, hala de productie sau de pe rampa produsele finite indicate in planul de incarcare;
  • incarca mijloacele de transport cu stivuitorul;
  • completeaza, semneaza planul de incarcare si il preda magazinerului;
  • descarca mijloacele de transport ;
  • introduce materialele descarcate in depozit;
  • raspunde de paletizarea corecta a produsului finit conform documentatiei produsului;
  • raspunde de integritatea produselor manipulate si a celor depozitate.

Requirements

Cerinte:

  • atestat autorizat ISCIR;
  • experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara;
  • gandire analitica si sintetica;
  • atentie la detalii;
  • atentie distributiva;
  • capacitate de rezolvare a problemelor;
  • disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi.

Offer

Oferim:

  • pachet salarial in functie de experienta si abilitati;
  • diverse beneficii;
  • transport asigurat.

Applications

slatina@randstad.ro