agent de vanzari | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Vânzări / comerț
număr de referință
2039 / 2841
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Sales.

Randstad Romania, cauta Agent de vanzari pentru clientul ei, un important jucator în domeniul importului si distributiei de granit, marmura si travertin, pentru zona Bucuresti - Ilfov, persoane dornice de stabilitate profesionala, orientate catre rezultate.
Daca esti interesat asteptam sa ne contactezi.

Requirements

Cerinte:

  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
  • dispus la munca pe teren;
  • atentie distributiva, cu focus pe detalii;
  • capacitate rapida de decizie;
  • personalitate energica, cu orientare catre rezultate;
  • gandire pozitiva si analitica;
  • Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • mentinerea relatiilor comerciale cu clientii:
  • cunoasterea ofertelor;
  • planificarea zilnica si saptamanala a activitatii, cat si vizitele la clienti, conform standardelor de activitate stabilite cu superiorul ierarhic.
  • stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
  • intocmirea documentatiei premergatoare intalnirilor;
  • redactarea raportului la final de zi, despre statusul intalnirilor parcurse;
  • intocmirea documentelor comerciale cerute de superiorul direct;
  • trimiterea zilnica a rapoartelor de vanzari;
  • intocmirea raportelor de vanzarile lunar;
  • respectarea programului de lucru, cat si a pauzelor de masa;
  • verificarea stocului inainte de prezentarea portofoliului;
  • semnalarea angajatorului cu privire la eventualele defecţiuni ale autovehiculului;
  • verificarea expirararii asigurării tip CASCO si RCA, precum si a rovignetei.

Offer

Beneficii:

  • salariu fix;
  • tichete de masa – 20ron;
  • comision din vanzari;
  • bonus trimestrial;
  • masina de serviciu – se poate lua acasa la finalul programului;
  • telefon si tableta;
  • 200 ron bonus de raportare.

Applications

contact: 0722.273.925;

adresa de e-mail: alexandru.stirbu@randstad.ro