agent vanzari - instalatii termice | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Technical, Engineering
reference number
877 / 977
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Offer

Agent de vanzari - instalatii termice

Pentru unul dintre clientii nostrii, lider pe piata nationala in proiectarea si productia unei game vaste de sisteme integrate si de produse destinate sectorului hidro-termo-sanitar, suntem in cautarea unui agent de vanzari.

Cerinte:

  • Minim 1 an experienta in vanzarea de materiale de instalatii hidro-termo-sanitare, catre clienti, magazine de instalatii si santiere/firme de instalatii;
  • Atitudine politicoasa fara de colegi cat si fata de clientii cu care vine in contact;
  • Atitudine pozitiva si persuasiune;
  • Spirit de ordine si disciplina;
  • Buna cunoastere a pietei de produse similare.

Responsabilitati:

  • Realizeaza planul de vanzari prin vanzare directa in zona alocata;
  • Tip clienti targetati: magazine de instalatii termice, firme de montaj instalatii termice, sanitare;
  • Identificarea de noi clienti;
  • Intocmirea de rapoarte privind activitatea zilnica, concurenta, potentialii clienti.

Sediu: Ilfov, Bolintin Deal

Programul de lucru: Luni-Vineri 8:00-17:00

Zona de lucru: Bucuresti, Ilfov, Calarasi, Olt, Gorj, Dolj, Caras-Severin

Beneficii:

  • salariu net + comisioane;
  • asigurare medicala privata;
  • masina de serviciu, laptop si telefon