electromecanic service (utilaje curățenie) | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Sales, trade
reference number
820 / 892
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ești o persoană cu bune abilități tehnice? Ai experiență ca mecanic si cunoștințe pe parte electrică? Te așteptăm în echipa noastră!

Requirements

Cerinte:

  1. Persoana dinamica, organizata si responsabila;
  2. Capacitatea de a lucra respectand norme de timp;
  3. Cunostinte bune de electro-mecanica ,eventual si hidraulica ;
  4. Experienta anterioara in domeniu minimum 3 ani;
  5. Calificarea si atestatul profesional in domeniu reparatiilor auto reprezinta un avantaj;
  6. Permis de conducere;
  7. Cunostinte de limba engleza;
  8. Cunostinte de lucru cu PC-ul;
  9. Spirit practic si bune abilitati tehnice;
  10. Comunicare eficienta;
  11. Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.
  12. Perseverență în îndeplinirea obiectivelor

Se solicită:

-Studii MEDII

-Experiență de minim 3 ani in în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto

Abilități & atitudine:

-Persoana serioasa, responsabila, cu inițiativă

-Gândire clară, raționament logic, capacitate de analiza si sinteza

-Grijă pentru asigurarea unei experiențe placute clienților

  1. -Comunicare pozitiva & asertiva in discutii cu interlocutori diferiti.

Offer

Responsabilitati:

  1. efectuarea de reparatii si lucrari de intretinere a echipamentelor si utilajelor de curatenie industriala si stradala;
  2. remediere defecte si propunere solutii;
  3. efectuarea de lucrari de mentenanta;
  4. participarea activa la lucrarile de revizii si intretinere;
  5. montarea utilajelor si punerea in functiune a acestora
  6. interventii aferente pentru reglare, reparare in perioada de garantie a utilajelor dar si in cea de post-garantie a acestora
  7. solicita piesele necesare de la magazie;
  8. completeaza fisele de interventie si devizele de reparatie;
  9. lucreaza cu documentatii tehnice – identificare componente

Applications

Oferim:

- pachet salarial atractiv incluzand si tichete de masa

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- bonusuri de performanţă

- cursuri de formare profesională în străinătate