operatori productie in roman, neamt

posted

job details

posted
location
roman, vaslui
sector
Blue Collar jobs
reference number
1103 / 1298
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Sectie de productie

Job description

Se ofera:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Instruire si formare profesionala;
  • crestere graduala a salariului de baza, in functie de rezultate;
  • posibilitati de avansare in functie de implicare si rezultate;
  • bonus de performanta;
  • prima de vacanta si de sarbatori;
  • tichete de masa in valoare de 15ron/zi;
  • transport asigurat.

Requirements

Cerinte:

  • nivel de studii minim 8 clase;
  • capacitate de intelegere si reproducere in practica a sarcinilor de lucru conform instructiuniunilor;
  • apt pentru efort fizic;
  • disponibil pentru program de lucru in 3 schimburi;
  • domiciliul in Roman sau localitati limitrofe ( Negresti, Silistea, Todiresti, Drumesti, Balcesti, Craiesti, Gadinti, Balcescu)

Offer

Cautam Operatori Productie

Nu se cer studii in domeniu sau experienta de lucru!

Punem in schimb accent pe dorinta ta de a invata o meserie care sa iti asigure un loc de munca stabil si pe termen lung.

Responsabilitati:

·         Operatii de preparare, turnare, finisare, manipulare, glazurae, sortare, ambalare obiecte sanitare si/sau teracota.

Applications

lucia.negru@randstad.ro

0738770541