operator productie | bolintin-deal

posted

job details

posted
location
bolintin-deal
sector
Blue Collar jobs
reference number
763 / 770
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Productie

Job description

Responsabilitati :

  • Participa cu conducatorul masinii de prelucrat la efectuarea reglajelor utilajului.
  • Raspunde de alimentarea continua a utilajului cu semifabricate fara sa genereze opriri in fluxul tehnologic.
  • Verifica, calitatea semifabricatelor in vederea eliminarii introducerii in fabricatie a semifabricatelor necorespunzatoare.
  • Verifica vizual produsele finite, si anunta imediat seful de utilaj daca sunt neconformitati.
  • Identifica produsele necorespunzatoare calitativ si le elimina din fluxul de fabricatie, asigurand depozitarea separata a acestora.
  • Monteaza mijloacele de fabricatie, clisee sau stante sub indrumarea sefului de masina
  • Efectueaza recuperarea selectiva a deseurilor.
  • Coordonarea si asigurarea aprovizionarii masinii cu materii prime si auxiliare, pentru a asigura un flux continuu al productiei.

Requirements

Cerinte:

  • studii medii
  • experienta anterioara in productie, minim 1 an
  • disponibilitate de a lucra in ture
  • flexibilitate
  • spirit de echipa

Offer

Oferta salariala motivanta in functie de experienta.

De asemenea se ofera: tichete de masa, prime de Sarbatori, decontare trasnport, asigurare medicala privata si alte beneficii.