electrician constructor (hala - constructii/ lemn/ mdf) | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Blue Collar jobs
reference number
1436 / 1843
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Descrierea jobului: Experienta relevanta 3/5 ani -partea electrica. Vei lucra cu curenti slabi. Calificarea este un avantaj, nu obligatorie. Depasari in proportie de 80% in Bucuresti si uneori in tara (cel mult si Republica Moldova).  Există oportunități de avansare.

Pachetul de beneficii include:Salariu atractiv, negociabil in funcție de evoluția angajatuluiMasă de prânz asigurată, din partea firmei, în zilele lucrătoareProgram L -V 8:00 -17:00 zona ​ChiajnaTransport asigurat cu ajutorul mașinilor de firmăCazare (la cerere), angajatul care beneficiază de ea fiind nevoit să plătească doar utilitățile

Applications

Cosmin Ciomaga

0728318480

cosmin.ciomaga@randstad.ro