junior project manager assistant | arad

posted

job details

posted
location
arad
sector
Administration, Assistance, Reception
reference number
1558 / 2051
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Consultanță

Job description

Bună,

Îți atrage atenția subiectul Project Management?

Ești la început de carieră?

Dacă răspunsul este DA, noi suntem în căutare de persoane pasionate și dedicate, care vor să se dezvolte și să crească alături de colegii lor, pentru un rol de Junior Project Manager Assistant.

Echipa noastră este în plină dezvoltare și are nevoie de cineva implicat care să poată prelua treptat activitățile de coordonare și urmărire de proiecte și să se implice activ în planificarea activităților proiectelor pe care le va gestiona.

Printre principalele responsabilități se numără:

  • Însușirea Metodologiei Managementului de Proiect;
  • Vizite de lucru la clienți;
  • Screening potențiali clienți/proiecte;
  • Adoptarea mentalității Companiei de gestionare a clienților.

Skill-urile și experiența de care ai nevoie pentru acest rol

  • Studii superioare finalizate;
  • Nivel lingvistic avansat scris și vorbit al limbii engleze;
  • Cunoștințe operare PC nivel avansat (pachet MS Office);
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Atitudine pozitivă, orientare către clienți;
  • Fire dinamică, întreprinzătoare, ambițioasă, persuasivă și onestă;
  • Capacitate de adaptabilitate, flexibilitate, rezistență la stres.

Offer

Ceea ce oferim

  • Posibilitate de creștere și dezvoltare profesională într-un domeniu competitiv;
  • Avantajul de a lucra în cadrul unei echipe în plină dezvoltare, dinamică și motivată;
  • Echipament de lucru oferit de către companie;
  • Sistem de bonusare adaptat poziției și performanțelor atinse.

Applications

Lavinia Ionescu

lavinia.ionescu@randstad.ro