sculer matriter (bucuresti) | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Blue Collar jobs
reference number
645 / 645
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Producție

Job description

Responsabilitati:

  • execută operații de lăcătușerie și cizelură:
  • lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;
  • operații de trasare, găurire și filetare;
  • lustruire pe mașini de lustruit, a tuturor anexelor setului de matrițe.

Requirements

Cerinte:

  • studii medii sau școală profesională, profil tehnic;
  • minim 3 ani experiență intr-o activitate similara;
  • cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;
  • disponibilitate pentru program de lucru în schimburi
  • persoană sociabilă, serioasă și responsabilă.

Offer

Oferim:

  • pachet salarial motivant
  • diverse beneficii
  • training intern

Applications

slatina@randstad.ro