inginer/tehnician service - baterii - ups-uri | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Technical, Engineering
reference number
1402 / 1781
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Offer

Recrutam Inginer sau Tehnician Service - UPS-uri.

Pentru clientul nostru, o companie globala, producatoare de baterii si UPS-uri, ne dorim sa identificam viitorul coleg care sa ocupe pozitia de Inginer sau Tehnician service, in functie de studii si experienta.

Candidatul ideal:

  • obligatoriu sa aiba studii in domeniul electronic/electric, de preferat studii superioare, dar sunt acceptate si studiile medii (liceu - 12 clase);
  • de preferat cu minim de experienta anterioara in domeniu, dar nu este obligatoriu, compania pune accentul pe motivatia, abilitatea de a invata si atitudinea viitorului coleg;
  • de dorit - cunoastere limbii engleze la un nivel mediu - trainingurile interne sunt in engleza, precum si alte comunicari;
  • sa existe disponibilitate pentru deplasare in toata tara: 30% din timp deplasari, restul - activitate la sediul din bd. Timisoara, Bucuresti;
  • detine permis auto, categoria B - se ofera masina de serviciu;
  • este comunicativ, dedicat, implicat si cu capacitate de focusare pe activitate.

Responsabilitati:

  • coordonarea activitatii de montaj si mentenanta;
  • asigura o buna relatie intre clientul final si companie;
  • redactarea documentelor si rapoartelor necesare in activitate;
  • propunerea unor masuri de imbunatatire a procesului de lucru;
  • efectuarea de servicii de reparatii si punere in functiune.