agent vanzari inbound | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Sales, trade
reference number
1099 / 1286
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Vanzari

Job description

Responsabilitati:

  • asigura comunicarea cu clienţii prin toate mijloacele de comunicare disponibile
  • solutionarea in mod eficient a cererilor venite din partea potentialilor clienti
  • furnizează informaţii tehnice si generale pentru rezolvarea solicitarii clientului
  • oferirea tuturor informatiilor de care potentialul client are nevoie

Requirements

Cerinte:

  • studii medii sau superioare
  • cunostinte solide de limba romana;
  • abilitati excelente de comunicare si ascultare;
  • orientare catre client;
  • orientare catre rezultate;
  • capacitate de organizare si planificare a activitatii;
  • abilitati de identificare si solutionare a problemelor;
  • abilitati de invatare rapida;
  • orientare catre detaliu;

Offer

Oferta salariala:

  • pachet salarial motivant
  • meal voucher
  • abonament servicii medical
  • echipament necesar pentru desfasurarea activitatii: laptop, telefon
  • perioada de training platita
  • oportunitati de crestere in companie