lacatus mecanic/mecanic intretinere | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Blue Collar jobs
reference number
771 / 791
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Organisation/Department

Mentenanta

Job description

Responsabilitati:

- Interpretarea desenului tehnic

- Verificarea si diagnosticarea sistemelor cu actionari hidraulice si/sau

pneumatice

- Localizarea si diagnosticarea defectelor sistemelor sau echipamentelor din

dotare

- Reglarea si reparatia echipamentele din dotare

Requirements

Cerinte:

Studii medii

Calificare Lacatus Mecanic Intretinere si Reparatii.

Experienta profesionala: Intre 1 si 3 ani intr-un post similar intr-o companie de productie

Companie multinationala de productie isi mareste echipa tehnica.

Daca esti in cautarea unei noi oportunati profesionale in domeniul tehnic, nu ezita sa ne contactezi pe nr: 0738 770 767.

Pachetul salariala este flexibil in functie de experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Se lucreaza in 2 schimburi: 07:00 – 15:00; 15:00 – 23:00 Luni-Sambata

Se ofera decont de combustibil sau prima de transport

Locatie: Bolintin Deal

Alte beneficii: tichete de masa, card de cafea, prime de sarbatori.