electrician | bucureşti

posted

job details

posted
location
sector
Administration, Assistance, Reception
reference number
932 / 1042
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Pentru unul dintre clientii nostrii, o companie cunoscuta din domeniul electricitatii, ce are ca domeniu de activitate proiectare, executie, reparatii si service pentru o gama larga de produse si servicii, suntem in cautarea electricienilor in retele de joasa si medie tensiune.

Cerinte:

  • minim 4 ani experienta de lucru in domeniu;
  • disponibilitate de lucru pe saniter;
  • seriozitate si implicare;

Responsabilitati:

  • executie de masnoane si cutii terminale de medie si joasa tensiune;
  • montaj cutii de distributie electrice;
  • montaj de posturi trafo supraterane si aeriene.

Program de lucru:

  • Luni-Vineri 07:30-16:00

Beneficii:

  • salariu motivant peste media salariala;
  • contract de munca nedeterminat,

Locatii de lucru: Popesti Leordeni, Bucuresti, Jud. Ilfov