electromecanic service (utilaje curățenie) | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Vânzări / comerț
număr de referință
820 / 892
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Ești o persoană cu bune abilități tehnice? Ai experiență ca mecanic si cunoștințe pe parte electrică? Te așteptăm în echipa noastră!

Requirements

Cerinte:

  1. Persoana dinamica, organizata si responsabila;
  2. Capacitatea de a lucra respectand norme de timp;
  3. Cunostinte bune de electro-mecanica ,eventual si hidraulica ;
  4. Experienta anterioara in domeniu minimum 3 ani;
  5. Calificarea si atestatul profesional in domeniu reparatiilor auto reprezinta un avantaj;
  6. Permis de conducere;
  7. Cunostinte de limba engleza;
  8. Cunostinte de lucru cu PC-ul;
  9. Spirit practic si bune abilitati tehnice;
  10. Comunicare eficienta;
  11. Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.
  12. Perseverență în îndeplinirea obiectivelor

Se solicită:

-Studii MEDII

-Experiență de minim 3 ani in în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto

Abilități & atitudine:

-Persoana serioasa, responsabila, cu inițiativă

-Gândire clară, raționament logic, capacitate de analiza si sinteza

-Grijă pentru asigurarea unei experiențe placute clienților

  1. -Comunicare pozitiva & asertiva in discutii cu interlocutori diferiti.

Offer

Responsabilitati:

  1. efectuarea de reparatii si lucrari de intretinere a echipamentelor si utilajelor de curatenie industriala si stradala;
  2. remediere defecte si propunere solutii;
  3. efectuarea de lucrari de mentenanta;
  4. participarea activa la lucrarile de revizii si intretinere;
  5. montarea utilajelor si punerea in functiune a acestora
  6. interventii aferente pentru reglare, reparare in perioada de garantie a utilajelor dar si in cea de post-garantie a acestora
  7. solicita piesele necesare de la magazie;
  8. completeaza fisele de interventie si devizele de reparatie;
  9. lucreaza cu documentatii tehnice – identificare componente

Applications

Oferim:

- pachet salarial atractiv incluzand si tichete de masa

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- bonusuri de performanţă

- cursuri de formare profesională în străinătate