inginer executie | bucuresti

postat
contact
ana marino, randstad romania
tip job
permanent

descriere job

postat
locație
bucuresti
sector
Tehnic
tip job
permanent
număr de referință
407 / 492
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.
Simti ca ai nevoie de o schimbare? Vrei sa iti pui in aplicare cunostintele in cadrul unei companii din domeniul facility management? Vrei sa faci parte dintr-o echipa profesionista, echilibrata si care ofera siguranta, atunci avem noi solutia. Vino sa ne cunoastem si sa afli mai multe despre rolul de Inginer executie (pentru lucrari de tip Fit Out, remodelari spatii de birouri, spatii comerciale, spatii rezidentiale). Pentru a-ti forma o imagine a tot ceea ce inseamna acest rol, parcurge informatiile de mai jos.

Job description

Responsabilitati:
Intocmirea graficului de executie
Coordonarea subcontractorilor si a lucrarilor in executie
Gestionarea si urmarirea realizarii documentatiei tehnice in timpul santierului
Verificarea si aprobarea lucrarilor prin situatii de lucrari ale subcontractorilor
Punerea in functiune a echipamentelor de instalatii

Requirements

Minim 2-3 ani experienta de lucru pe santier
Studii superioare in domeniul constructiilor
Cunostinte de legislatie in domeniul de activitate
Cunostinte Autocad si Microsoft Office
Engleza nivel conversational

Offer

Program de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00

Locatie: Arcul de Triumf, Bucuresti

Oferim pachet salarial atractiv + beneficii.

Daca oferta prezinta interes, astept aplicatia ta pentru a-ti oferi mai multe detalii.

Applications

Ana Marino
+40739850444