game show host | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Serviciu clienți
număr de referință
1630 / 2196
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Requirements

Cerinte:

-limba engleza la nivel C1;

-prezenta placuta;

-abilitatea de a invata rapid;

-abilitatea de comunicare facila;

-punctualitate;

Offer

Responsabilitati:

  • Să prezinți jocurile într-o manieră profesională, arătând abilități excepționale de prezentare, fiind întotdeauna în conformitate cu așteptările de performanță ale companiei;
  • Să fii imaginea companiei, oferind cunoștințe de specialitate și o calitate superioară a jocurilor;
  • Să implici jucătorii în experiența jocurilor live;
  • Menține un nivel profesional de competență tehnică la toate jocurile și să respecți regulile interne;
  • Efectueaza toate operațiunile din jocuri în conformitate cu legislația în vigoare și cu standardele cerute de eficiență, securitate și satisfacția clienților;

Applications

Pachet de beneficii:

  • Salariu Net: 4000 lei ;
  • Tichete de masa in vaoare de 15 lei/zi;
  • Bonusuri de performanta;
  • Spor de noapte, weekend si de sarbatori legale;
  • Cresteri salariale periodice;
  • Asigurare medicala;
  • Gym membership 7card;
  • Program in 3 ture, 8 h/tura;