content manager & digital marketing specialist | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Marketing, PR
număr de referință
824 / 839
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Offer

Responsabilitati:

  • Postare de materiale publicitare pe platformele de Social Media (Instagram/Facebook);
  • Prelucrarea si crearea de materiale publicitare;
  • Editare foto-video;
  • Conectarea cu influenceri- creare de conținut alături de ei;
  • O persoana creativa si pasionata de marketing si promovare;
  • Va comunica cu agenții de vânzări;
  • Trade marketing;
  • Research pentru a găsi agențiile de publicitate potrivite pentru promovare.

Cerinte:

  • Experienta necesara in Digital marketing/Social media;
  • Crearea de continut in zona de Social media (facebook si Instagram);
  • Editare Foto si video;
  • Grafica ( corel . photoshop , indesign , etc );
  • Notiuni minime de beauty;
  • Notiuni de PR;
  • Prezentari de produs in format video+scris;
  • Relatia cu influencerii + presa;
  • Limba engleza B1-B2;
  • Back ground din industria beauty reprezinta un plus.

Program

  • 9:00-18:00;
  • Se lucrează de la sediu - zona Unirii Bucuresti;
  • Tip contract pe perioada nedeterminata.