inginer/tehnician service - baterii - ups-uri | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
locuri de munca Tehnic / Inginerie
număr de referință
1402 / 1781
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Offer

Recrutam Inginer sau Tehnician Service - UPS-uri.

Pentru clientul nostru, o companie globala, producatoare de baterii si UPS-uri, ne dorim sa identificam viitorul coleg care sa ocupe pozitia de Inginer sau Tehnician service, in functie de studii si experienta.

Candidatul ideal:

  • obligatoriu sa aiba studii in domeniul electronic/electric, de preferat studii superioare, dar sunt acceptate si studiile medii (liceu - 12 clase);
  • de preferat cu minim de experienta anterioara in domeniu, dar nu este obligatoriu, compania pune accentul pe motivatia, abilitatea de a invata si atitudinea viitorului coleg;
  • de dorit - cunoastere limbii engleze la un nivel mediu - trainingurile interne sunt in engleza, precum si alte comunicari;
  • sa existe disponibilitate pentru deplasare in toata tara: 30% din timp deplasari, restul - activitate la sediul din bd. Timisoara, Bucuresti;
  • detine permis auto, categoria B - se ofera masina de serviciu;
  • este comunicativ, dedicat, implicat si cu capacitate de focusare pe activitate.

Responsabilitati:

  • coordonarea activitatii de montaj si mentenanta;
  • asigura o buna relatie intre clientul final si companie;
  • redactarea documentelor si rapoartelor necesare in activitate;
  • propunerea unor masuri de imbunatatire a procesului de lucru;
  • efectuarea de servicii de reparatii si punere in functiune.