building automation specialist | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
locuri de munca Tehnic / Inginerie
număr de referință
1269 / 1560
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Product Marketing

Suntem în căutare de ingineri specializați în domeniul energetic pentru unul din clienții noștri, lider pe piata, care activează în principal în domeniile robotică, energie electrică, echipamente electrice grele și tehnologii de automatizare.

Responsabilitati:

  • dezvoltarea si construirea de solutii de automatizari pentru cladiri;
  • prezentari de produse catre clienti si oferirea de solutii de automatizari, in functie de nevoia acestora;
  • suport tehnic pre sales, pentru echipa de vanzari;
  • prezentarea solutiei de automatizari realizata, catre echipa de vanzari si echipa de Product Marketing.

Requirements

  • experienta minim 5 ani in domeniul automatizari cladiri;
  • cunostinte solide despre sisteme si aplicatii de automatizari cladiri;
  • abilitati excelente de comunicare si prezentare;
  • abilitati de organizare a resurselor interne;
  • limba engleza nivel avansat;
  • absolvent al unei facultati tehnice din domeniul energetic

Offer

  • Contract de munca nedeterminat;
  • Program de lucru flexibil;
  • Servicii medicale;
  • Asigurare de viață;
  • Mașină de serviciu in functie de frecventa deplasarilor;
  • Diverse programe pentru angajați la nivel de grup cu servicii pentru suport emoțional;
  • Parte fixă lunară + al 13-lea salariu;
  • Parte variabilă anuală care se acordă în funcție de atingerea anumitor obiective de business (25% din 12 salarii lunare).

Applications

lucia.negru@randstad.ro

0738770541