stivuitorist (bolintin deal) | bolintin-deal

postat

descriere job

postat
locație
bolintin-deal
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
828 / 840
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Productie

Job description

Responsabilitati:

  • descarca produsele semifinite sau finite de la masinile de paletizare;
  • scoate din depozit, hala de productie sau de pe rampa produsele finite indicate in planul de incarcare;
  • incarca mijloacele de transport cu stivuitorul;
  • completeaza, semneaza planul de incarcare si il preda magazinerului;
  • descarca mijloacele de transport ;
  • introduce materialele descarcate in depozit;
  • raspunde de paletizarea corecta a produsului finit conform documentatiei produsului;
  • raspunde de integritatea produselor manipulate si a celor depozitate.

Requirements

Cerinte:

  • atestat autorizat ISCIR;
  • experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara;
  • gandire analitica si sintetica;
  • atentie la detalii;
  • atentie distributiva;
  • capacitate de rezolvare a problemelor;
  • disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi.

Offer

Oferim:

  • pachet salarial in functie de experienta si abilitati;
  • diverse beneficii;
  • transport asigurat.

Applications

marinela.dan@randstad.ro