sef schimb | turda

postat

descriere job

postat
locație
turda, cluj
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
879 / 978
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Job description

Responsabilitatile tale vor fi:

  • Coordonarea activitatii muncitorilor din subordine pentru atingerea normelor la calitatea dorita
  • Motivarea, indrumarea si instruirea colegilor din subordine astfel incat sa cunoasca procedurile interne si de lucru
  • Respectarea planificarii productiei in schimbul din subordine la calitatea ceruta si respectarea termenelor agreate cu clientii
  • Asigurarea bunei functionari a echipamentelor folosite in procesul de productie
  • Realizarea rapoartelor privind pontajele, zilele libere, concediilor si evaluarea muncitorilor din subordine

Requirements

Ne asteptam sa detii:

  • Studii medii/postliceale
  • Experienta in fabrica sau intr-un mediu de productie
  • Experienta in coordonarea unei echipe, bune abilitati de organizare
  • Cunostinte medii de operare PC
  • Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi, se lucreaza 24/7

Oferim un mediu de lucru placut, pachet salarial ce include si sporuri, precum si oportunitati de dezvoltare.

Asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa: ramona.oancea@randstad.ro.