sculer matriter (bucuresti) | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
645 / 645
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Producție

Job description

Responsabilitati:

  • execută operații de lăcătușerie și cizelură:
  • lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;
  • operații de trasare, găurire și filetare;
  • lustruire pe mașini de lustruit, a tuturor anexelor setului de matrițe.

Requirements

Cerinte:

  • studii medii sau școală profesională, profil tehnic;
  • minim 3 ani experiență intr-o activitate similara;
  • cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;
  • disponibilitate pentru program de lucru în schimburi
  • persoană sociabilă, serioasă și responsabilă.

Offer

Oferim:

  • pachet salarial motivant
  • diverse beneficii
  • training intern

Applications

marinela.dan@randstad.ro