operatori productie in roman, neamt

postat

descriere job

postat
locație
roman, vaslui
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
1103 / 1298
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Sectie de productie

Job description

Se ofera:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Instruire si formare profesionala;
  • crestere graduala a salariului de baza, in functie de rezultate;
  • posibilitati de avansare in functie de implicare si rezultate;
  • bonus de performanta;
  • prima de vacanta si de sarbatori;
  • tichete de masa in valoare de 15ron/zi;
  • transport asigurat.

Requirements

Cerinte:

  • nivel de studii minim 8 clase;
  • capacitate de intelegere si reproducere in practica a sarcinilor de lucru conform instructiuniunilor;
  • apt pentru efort fizic;
  • disponibil pentru program de lucru in 3 schimburi;
  • domiciliul in Roman sau localitati limitrofe ( Negresti, Silistea, Todiresti, Drumesti, Balcesti, Craiesti, Gadinti, Balcescu)

Offer

Cautam Operatori Productie

Nu se cer studii in domeniu sau experienta de lucru!

Punem in schimb accent pe dorinta ta de a invata o meserie care sa iti asigure un loc de munca stabil si pe termen lung.

Responsabilitati:

·         Operatii de preparare, turnare, finisare, manipulare, glazurae, sortare, ambalare obiecte sanitare si/sau teracota.

Applications

lucia.negru@randstad.ro

0738770541