mecanic auto | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
1035 / 1194
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Logistica / Transport / Auto

Job description

Responsabilitati:

  • stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire
  • realizeaza reparatiile necesare mijloacelor auto
  • raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor efectuate

Requirements

Cerinte:

  • experienta ca mecanic auto de min. 3 ani ca mecanic auto
  • cunostinte in domeniul auto
  • cunostinte in diagnoza auto
  • seriozitate, implicare si atentie de la detalii

Offer

Beneficii:

  • pachet salarial motivant
  • bonusuri lunare
  • + alte beneficii