electrician coordonator - responsabil lucrare | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Joburi Blue Colar
număr de referință
1182 / 1437
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Organisation/Department

Companie de constructii

Job description

Responsabilitati coordonator echipa:

  • planifica activitatea zilnica/saptamanala a echipei pe care o coordoneaza;
  • monitorizeaza executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie;
  • coordoneaza personalul de executie aflat in subordine (3-10 persoane);
  • intocmeste necesarul de materiale si il transmite catre inginerul coordonator din santier sau direct catre achizitii;
  • planifica activitatea zilnica/saptamanala a echipei pe care o coordoneaza.

Responsabilitati electrician:

  • Interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;
  • Montează paturile de cablu, trasee de cablu, canale si cablajul pentru instalații electrice și curenți slabi;
  • Montează aparatajul terminal și efectuează conexiunile acestuia;
  • Efectuează conexiunile în tablourile electrice;
  • Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru  verificarea funcţionării acesteia;
  • Repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor;
  • Transporta uneltele si materialele la punctul de lucru;
  • Respecta proiectul de instalatii electrice.

Requirements

  • calificare de Electrician;
  • experienta anterioara de lucru, pe post similar de coordonator;
  • seriozitate, responsabilitate,  adaptabilitate, atitudine pozitiva, rabdare, capacitate de orientare in spatiu, bune capacitati de comunicare si organizare;
  • apt pentru lucru la înălțime;
  • permis de conducere cat. B.

Offer

  • contract de munca nedeterminat;
  • salariu atractiv;
  • decont transport- lunar, suma fixa;
  • tichete de masa.

Applications

0738770541

lucia.negru@randstad.ro