proiectant retele si bransamente electrice | bucureşti

postat

descriere job

postat
locație
sector
Administrare, Asistență, Recepție
număr de referință
934 / 1046
NU este obligatoriu să vă înscrieți CV-ul pentru a aplica pentru această poziție, dar dacă aveți o versiune actualizată, este un ajutor important pentru noi. Dacă nu este actualizat sau nu este disponibil acum, îl puteți încărca mai târziu, în orice moment când vă conectați la profilul dvs.

Pentru unul dintre clientii nostrii, o companie cunoscuta din domeniul electricitatii, ce are ca domeniu de activitate proiectare, executie, reparatii si service pentru o gama larga de produse si servicii, suntem in cautarea unui Proiectant de retele si bransamente electrice

Cerinte:

  • minim 1 an experienta de lucru in proiectare;
  • implicare si dorinta de a evolua in companie;

Responsabilitati:

  • intocmire de proiecte de retele si bransamente electrice de medie si joasa tensiune;
  • intorcmire de oferte tehnice.

Program de lucu:

  • Luni-Vineri 07:30 - 16:00

Beneficii:

  • salariu motivant peste media salariala;
  • contract de munca nedeterminat

Locatii de lucru: Popesti-Leordeni, Ilfov.